Nevíte si rady? Rádi Vám poradíme.

Volejte 585 225 591

Rychlá doprava po celé ČR.

Služby

Předprodejní poradenství

Navštivte nás v sídle naší firmy, rádi s Vámi prokonzultujeme Vaše představy a navrhneme optimální řešení na míru Vašim požadavkům a provozním podmínkám. Poradenství poskytujeme i telefonicky nebo on-line, nejvhodnější je ale pochopitelně osobní konzultace. Poradenství i zpracování návrhu na míru je samozřejmě bezplatné a nezávazné.

Dodávka čerpací techniky

Čerpadla, teplovodní technika a další související sortiment v naší nabídce se vyznačují vysokou kvalitou a životností a pocházejí od renomovaných českých i zahraničních výrobců. Zakoupené výrobky Vám přivezeme až na místo instalace a poučíme Vás o jejich chodu a údržbě. Po domluvě provádíme i montáž zařízení.

Doprava zboží

Doručíme zboží na Vámi požadovanou adresu do 2. dne. Navíc při nákupu nad 10 000 Kč od nás dostanemte dopravu zdarma! Ta platí pouze pro koncové uživatele, nevztahuje se na zboží určené k dalšímu prodeji.

Stavby čerpadel na klíč

Kromě výrobků z našeho sortimentu jsme pro Vás schopni zajistit projektování a stavbu čerpacích soustrojí a domácích vodáren „na klíč“. Součástí dodávky je montáž a instalace, seřízení chodu zařízení a instruktáž užívání a údržby. Při volbě toho nejvhodnějšího řešení je velmi důležité místo instalace, proto, než pro Vás navrhneme možné varianty řešení, naši odborní pracovníci si přijedou místo budoucí instalace čerpacího zařízení prohlédnout.

Servis a náhradní díly

Na veškerý sortiment poskytujeme záruční i pozáruční servis. Servis a opravy provádíme v nejkratším možném čase přímo na místě, případně, je-li to nutné, zajistíme jejich dílenskou opravu a novou montáž. Servis poskytujeme po celé České republice a na Slovensku. Pozáruční opravy provádíme na u nás zakoupených výrobcích za zvýhodněných cenových podmínek. Po celou dobu životnosti čerpadel rovněž dodáváme náhradní díly a příslušenství.

Výkup

Čerpadla a náhradní díly také vykupujeme. Je-li to nutné, jsme ochotni provést demontáž a odvoz. Vykupujeme i elektromotory.